ערוגות הבושם
 
 
 
 

אודותינו

 
ערוגות הבושם הינו בית אבות ודיור מוגן, המציע בית חם ואוהב לקשישים, לעצמאיים ולתשושים המעוניינים לחיות בסביבה בטוחה תחת פיקוח רפואי, באווירה נעימה ועם מגוון פעילויות. בית האבות ממוקם במבנה מחודש בלב בני ברק, ופועל בפיקוח מלא של משרד הרווחה והבריאות.

דיור מוגן ערוגות הבושם הוקם בראשית שנות ה-80', ומנוהל היום על ידי יוסי פרל. במקום פועלים כ-30 אנשי צוות, ביניהם אם בית, עובדת סוציאלית, אחיות, רופאה, שף ועובדי תעסוקה, כולם אמונים על מתן שירותי טיפול ותחזוקה מקצועיים ואמינים.
 

טיפול רפואי מקצועי ואיכותי

 
מעון ההורים מחולק לשלוש מחלקות: מחלקת עצמאים, מחלקת תשושים ומחלקה למחלימים לאחר שיקום או אשפוז. בכל מחלקה ערוכים לספק לדיירים את כל השירותים להם הם זקוקים, על פי צורכיהם והעדפותיהם. במידת הצורך – ניתן לעבור ממחלקה למחלקה. בחדרים מותקנים לחצני מצוקה המאפשרים קריאה מיידית לצוות הרפואי, אשר עבר הכשרה וברשותו ניסיון עשיר בטיפול בקשישים.
 

פעילות רב-גונית

 
על מנת להעשיר את עולמם של דיירינו ולספק להם שעות של הנאה, מתקיימים מדי יום במעון ההורים שלל חוגים ופעילויות, ביניהם: חוגי אמנות, נגרות, בישול ואפייה, שיחות על אקטואליה, צפייה בסרטים, שירה, נגינה, מחשבים, משחקי חברה ועוד. בימי שישי נערכות קבלות שבת משותפות, החגים נחגגים בצוותא וכמובן שאנחנו גם דואגים לציין אירועים אישיים של כל דייר שמעוניין בכך.
 
שיעורי נגרותשיעורי נגרות
שיעורי אקטואליהשיעורי אקטואליה
משחקי חברהמשחקי חברה
שיעורי אומנות ויצירהשיעורי אומנות ויצירה
 
לקבלת מידע נוסף אודות השירותים הניתנים במעון ההורים הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר
בטל': 6001881 – 03 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דמשק אליעזר 14, בני ברק | טל': 6001881 - 03, 6781234 - 03 | נייד: 4180000 - 050 | פקס: 6763770 - 03
דוא"ל: yossiperel@gmail.com שעות פעילות המשרד: א' - ה': 09:00 - 19:00